Styrelse och andra...

Styrelse och andra...

Styrelsen:

Ordförande:
Björn Therkelson
0702-809698. b.therkelson@bildande.se

Kassör:
Klas Reinholdson
072-729 51 50, klas.reinholdson@gmail.com

Sekreterare:
Marjut Börjesson,
0702 - 91 21 93 marjutborjesson@hotmail.com

Övriga styrelsen:
Jacqueline Nowicka
0707-26 49 07, zaki.43@hotmail.com

Erja Tienvieri
073-9312100. erja.tienvieri@gmail.com

Kommunikatör:
Nina Bondeson
0709 - 53 49 18, nina@ninabondeson.se

Hantlangare:
Göran Boardy, goran@boardy.se

Kontaktpersoner
utställningsgruppen:
Inger Bernholdsson, i.bernholdsson@telia.com
Annika van Belkom, belkom@telia.com

(sökord:
grafik, köp grafik, webbshop för konstgrafik, konstgrafik, originalgrafik, galleri, webbgalleri, handla grafik, köpa grafiska blad på nätet, grafiska blad webshop, grafiska blad försäljning, grafiska blad försäljning, litografier online, konst, konst online, köpa konst, konstgalleri)